Çatı Merdiveni

Üç veya dört katlanır bölümüyle mekanlarında ahşabın ihtişamından vazgeçemeyenlerin sıklıkla tercih ettiği ahşap çatı merdiveni mekanlarınızda şık ve estetik bir görünüm yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Çatı katlarına rahat ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayan merdiven modeli dar mekanlarda yerden de tasarruf sağlayacağınız alternatif bir seçenektir. Tavana uygulandığında fark edilmeyecek veya fark edilse bile estetik görünümüyle şıklığı yakalayabileceğiniz mekanlarınızda dekoratif kapağı cila gerektirmeyecektir. İşlevsel kullanımı ile güvenli kullanımlarınıza uygun olarak uzun yıllar rahatlıkla tercih ederek mekanlarınıza uygulatacağınız ürün modeli güvenli iniş çıkışlarınız için sağdan küpeşte destekli kolu sayesinde çıkma ve inme esnasında bir elinizle kolu tutarken bir elinizle de herhangi bir nesneyi taşımanıza olanak sağlamaktadır.
fakro lml lux metal merdiven

ÇATI MERDİVENİ NEDİR?

Kapak rengini beyaz tercih edebileceğiniz ürün modelini dilerseniz ham ahşaptan da tercih edebilirsiniz. Tavan renginize uyarlayabileceğiniz boya veya duvar kağıdı ile kaplayabileceğiniz kapak merdiven kapalı iken tavanda hiç fark edilmeyecektir. Kapak çerçevesinin iç kısmı ısı yalıtımı sağlanması amacı ile polistren malzeme ile doldurulmuştur. Ayrıca kaymaz basamak yapısı kullanım sırasında güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturacaktır. Farklı alanlarda ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz ahşap çatı merdiveni firmamız farkıyla çatı merdiven modelleri arasında uygun fiyatları ile beğeninize sunulmaktadır. Kullanım sırasında zemine tam olarak desteklenen ayaklar zeminin yapı malzemesine hiçbir zarar vermez. Mekanlarınızda daha fazla alan yaratmak için ideal bir seçim olacak ahşap çatı merdiveni modeli ile şıklığı yakalayacaksınız.

Çatı merdiveni çeşitleri nelerdir?

fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdivenfakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven
BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 572018 Tüm Hakları Saklıdır.