FAKRO STANDART ÇATI PENCERELERİ

Fakro Standart Çatı Penceresi; Doğanın rahat bir şekilde görünmesine olanak sağlayan fakro standart çatı pencereleri çatı katlarında artık gün ışığından fazlaca yararlanmak amacıyla doğal aydınlatma sistemi olarak da kullanılmaktadır. Çatının hem iç dekorunda farklı ve şık bir görünüm sağlayan pencereler dış görünümde de modern bir yapıya sahiptir. Yan elektro ürünleri entegre edilebilen standart model seçeneklerin de ısı yalıtımı da mükemmel derecede sağlanabilmektedir. Menteşelerin pencere yüksekliğinin ortasına konumlandırıldığı fakkro standart çatı pencereleri iyi derecede donatılmış bir pivot pencere versiyonunu ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Pencere kanadı altına konumlandırılan kol aksesuarı ile kolay kullanım ve iki konumda güvenli açılma sistemi sunan ürün çatı katlarında aradığınız pencere ihtiyacınızı en ideal biçimde karşılayacaktır.

Standart Fakro Çatı Penceresi Tek Açılımlı Tanıtım Resmi

Standart Fakro Çatı Penceresine ;Ahşap görünümlü pencereler ahşap üzeri ekolojik vernikle kaplanmaktadır. Bu sayede ahşabın sıcaklığının daha iyi vurgulandığı mekanlarda ahşaba kazandırılan direnç uzun yıllar kullanımınıza olanak sağlamaktadır. 180 derece dönebilen pencere kanadı ve sabitleme mandalı ile kullanabileceğiniz fakro standart çatı pencereleri pencere kanatlarının kolaylıkla ve güvenli şekilde temizlenmesine de olanak sağlamaktadır.

Standart Fakro Çatı Penceresi; Çeşitli cam ünitesi tipleri arasında seçim yapabileceğiniz gibi fonksiyonel özellikleri açısından güvenlik aksesuarları ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Tüm malzemeleriyle birinci sınıf kalitede ürünlerin imal edildiği firmamızda kaliteli işçiliklerini de beğeninize sunun konusunda uzman personellerimiz çatı katları için ihtiyaç duyduğunuz pencere modellerini beğeninize sunmaktadır. Detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

FTS-V Z1 Serisi
Menteşelerin pencere yüksekliğinin ortasına konumlandırdığı çok iyi donatılmış bir pivot pencere versiyonu.
Pencere kanadının altına konumlandırılmış kol sayesinde kolay kulanım ve iki konumda güvenli açılma.
Pencere ahşap görünümlü olup ahşap üzeri ekolojik vernik ile kaplanarak ahşabın sıcaklığını daha iyi vurgulamak ve ahşabın bulunduğu ortamlarda daha uzun yıllar kullanılmasını sağlamak için ahşaba direnç kazandırmaktadır. 
FTS-V Z1 V10 ventilasyon sistemi odaya optimum miktarda hava sağlamaktadır. V10 hava girişi tavan arasında sağlıklı bir mikro iklim sağlar ve enerji tasarrufu yapar.
Fakro Çatı Pencereleri, pencere kanadının 180 derece dönebilmesi ve sabitleme mandalı ile sabitlenebilmesi sayesinde, pencere kanadının temizliğini son derece kolay ve güvenli hale getirmektedir. Çeşitli cam ünitesi tipleride mevcuttur.

Standart Fakro Çatı Pencere Boyut ölçüleri

Fakro Standart Çatı Penceresi Güvenlik Sistemleri; Mükemmel güvenlik aksesuarları, perde, jaluzi, gölgelik şeçenekleri,güneş tüneli ve çatı çıkış kapakları ile Fakro çatı arasında tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. ( Kişiye Özel Güvenlik Sistemleri Uygulanır. Mesale Demir Korkuluk özel Üretimdir. )

Standart Fakro Çatı Penceresi Teknik Açıklama

1.SINIF KALİTE AHŞAP

Özel olarak seçilmiş kaliteli çam ile kereste laminasyon tekniklerinde en son teknolojinin kullanıldığı FAKRO çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır.
Bu teknolojiyi tamamlamak üzere, tüm ahşap bileşenler çift vakum koruma işleminden geçmekte ve 3 kat mat vernikle perdahlanmakta olup, bu vernikleme işlemi neticesinde hiçbir ilave dekorasyona gerek duyulmamaktadır.

OTOMATİK V40P VENTİLASYON

Bu yegane otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde standart olarak mevcuttur ve odanızdaki iklimi yıl boyunca iyileştirerek oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirger. Ayrıca, buğulanmayı azaltma özelliğine de sahip olan bu ürünler banyolar ve mutfaklar için idealdir.

CAM ÜNİTESİ

FAKRO pencereleri standart olarak enerji tasarruflu cam ünitesi ile donatılmış olup, bu ünite güçlendirilmiş harici cama sahiptir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması sınırlanmaktadır. Ürün yelpazemizin içinde değişik cam ünitesi tipleri mevcuttur. En yaygın olanları şunlardır: -emniyet camı ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir- Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cama sahiptir.

PENCERE KOLU

Alt pencere elemanına yerleştirilmiş olan pencere kolu montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pencere kolunun yapısı mikro açıklık olanağı sağlayan kademeli kilitleme imkanı sunmaktadır. Metal ve metal takviyeli çıta ile kuvvetlendirilmiş olan kilitleme elemanları alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.

2019 Tüm Hakları Saklıdır.