FAKRO DÜZ TERAS PENCERELERİ

Ev veya iş yeri yaşam alanlarında gün ışığından fazlaca yararlanmanıza olanak sağlayan düz teras penceresi F tipi bir enerji verimliliğiyle ısı yalıtımını sağlayan bir özellik göstermektedir. Isı yalıtım parametreleri ile mükemmel derecede bir karakterize özellik gösteren şık ve modern görünüme sahip ürün modelleri günümüz mimarisinde hem estetik açıdan hem de doğal gün ışığı açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Yenilikçi tasarım ile modern üretim teknolojileri kullanılarak cam ünitelerle bağlantılanan tek kubbeye sahip ürün modelleri ihtiyaçlarınızı doğal yollarla karşılamanıza olanak sağlayacaktır.

FAKRO DÜZ TERAS PENCERELERİ GÖRSELLERİ

fakro düz teras penceresi

fakro düz teras penceresi

fakro düz teras penceresi

Pasif binalar için daha uygun olabilecek düz teras penceresi konusunda uzman ekibimizce profesyonel bir şekilde uygun mekana montajlanmaktadır. Yenilikçi anlayışın kaliteli ürün ve kaliteli işçilikle bütünleştirildiği firmamızda uygun fiyat avantajlarıyla da dikkatinizi çekecek olan ürün modelleri ısı geçirgenliğiyle pasif alanların doğal gün ışığıyla ısınmasına da olanak sağlamaktadır. şık ve estetik çözümlerde teknolojik tasarımların mekanlarınıza yansıtıldığı uygulamalar ile sizler de tanışarak modern mimari yapıdan payınızı alabilirsiniz.

fakro düz teras penceresi

fakro düz teras penceresi

fakro düz teras penceresi

Görenlerin hayran kalacağı uygulamaları mekanlarınıza usta işçilikleriyle yansıtan ekibimiz kısa sürede montajı gerçekleşen ürünü uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Firmamızı arayarak müşteri danışmanlarımızla yapacağınız görüşme ile düz teras penceresi hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile firmamızdan tercih edeceğiniz modeller için müşteri danışmanlarımıza sizler de vakit kaybetmeden siparişlerinizi bırakabilirsiniz.
2019 Tüm Hakları Saklıdır.