Ahşap Merdiven

Farklı mekan kullanımlarına bağlı olarak iç mekanda üst kata çıkışı sağlamak için ihtiyaç duyulan merdiven sistemi ahşabın göz alıcı ihtişamı ile farklı model seçeneklerinde evinizin dekorasyonunu da tamamlamanıza yardımcı olacak. Ev, ofis, hastane, anaokulu, çatı katları ve daha pek çok alanda uygulaması mümkün olan ortamlarda göz alıcı ihtişamıyla ahşabın sıcaklığını mekanlarınıza yansıtan merdiven modelleri kalitesiyle uzun yıllar sorun yaşamadan kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır.

metal ahşap merdiven

Hijyenliğinin yanında, yanmaz özellik kazandırılan, kir tutmayan ve aşınma yapmayan merdiven modelleri sağlığınız ve güvenliğiniz açısından da memnuniyetinizin devamlılığını sağlayacaktır. Hafif bir malzeme olması itibari ile güvenlik açısından avantajınıza olan modelleri özel merdiven kaplaması ile kullanımlarınız sırasında gürültü kirliliğini en aza indirerek sessiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ahşap Merdiven Modelleri

en ucuz ahşap merdiven

en iyi ahşap merdiven

İstanbul Ahşap Merdiven

Özel tasarlanmış burunluk sistemiyle kaydırma yapmayacak ürünleri alüminyum profillerle de değişik model ve desen seçenekleriyle destekleyerek hem merdiven kenarlarında korkuluk amaçlı hem de dekoratif bir görünüm sağlaması amacıyla tercih edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz şıklığa kavuşmanızı sağlayacak ahşap merdiven mekanlarınıza estetik bir görünüm kazandırmakla birlikte işlevselliğini ön plana çıkaracağınız uygulamalarla düz olarak kullanacağınız merdivenin alt boşluk kısmını değerlendirerek kitaplık dolabı veya farklı bölmelerde dekorasyon amacıyla da kullanabilirsiniz.

en kaliteli ahşap merdiven

ahşap merdiven firması

Ahşap Merdiven Fiyatları

Renk ve desen seçeneklerinde de zevklerinizi ve tercihlerinizi ön plana çıkarabileceğiniz ahşap merdiven alternatifleri iç mekan dekorasyonunun önemli bir parçası olacaktır. Farklı ve estetik uygulamalar için firmamızla iletişime geçerek ahşap merdiven modelleri arasında zevkinize uygun model için sipariş verebilirsiniz.

BİLGİ İÇİN; 0533 966 28 57
2019 Tüm Hakları Saklıdır.