Optistep Ahşap Çatı Merdiveni ; İki kişiyle bile oda yüksekliği ve uzunluğu ayarlanarak montaj işleminin gerçekleştirilebildiği ostistep ahşap çatı merdiveni tamamen monte edilmiş veya yerleşik montaj sisteminden oluşmaktadır. Çam keresteden imal edilen merdiven modeli zeminle tavan yüksekliğine bağlı olarak 3 veya 4 katlanır bölümden oluşmaktadır. Çatı katlarına güvenli ve kolay erişim imkanı sağlayan ve ürün boyutlarında küçük farklılıklar olabilecek ostistep ahşap çatı merdiveni modelini firmamızda kaliteli ürünler arasında işlevsel özellikleriyle uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

OptsiStep Çatı Merdiveni Boyutları:

Optistep çatı merdiveni gerçek kutu boyutları ile ürün boyutları arasında küçük farklılıklar olabilir. Konusunda uzman kişilerce montaj sonrası güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak katlanıp tavana kaldırılabilen yapısı ürünün fonksiyonelliğiyle yer tasarrufuna da olanak sağlayacaktır. Şık bir görünümle de tavanlarınızda hoş bir hava yarayacak olan kapak kısmı dekoratif cilaya gerek duyulmadan kullanılabilmektedir. Özel ihtiyaçlarınıza alternatif çözümlerle cevap veren firmamız çok seçenekli çatı merdiveni modellerini beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Farklı amaçlar için mekanlarınızda etkin bir biçimde kullanacağınız çatı katlarına çıkışı kolaylıkla sağlayabileceğiniz ostistep ahşap çatı merdiveni güvenliğinizi sağlayacak emniyet tedbirleriyle de beğeninizi kazanacak.

roto ahşap çatı merdiveni

Güvenliği oluşturan tutma kolu çatı merdiveni modelinin sağ üst köşesine konumlandırılmıştır. Elinizde eşya taşıyarak çıkışlarınızda veya çocuklarınızın tek başına çatı katına çıkmak istediği durumlarda rahatlıkla sağ üst bölümde yer alan korkuluktan faydalanılabilmektedir. Hem estetik açıdan tercih edeceğiniz hem de yer tasarrufu sağlayacağınız dar mekanlarda çatı katına çıkmak için düşüneceğiniz kaliteli biçimde imal edilen ürün hakkında detaylı bilgiyi firmamızı arayarak müşteri danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.2016 Tüm Hakları Saklıdır.