Fakro LmL Lux Metal Çatı Merdivenleri; Yaşam alanlarınızda yalnızca fazla eşyalarınızı depolamak için kullandığınız çatı katlarını arada bir de olsa kullanma ihtiyacı duyduğunuzda merdivenlerden faydalanmanız gerekir. Ancak farklı dekorasyon fikirlerinizi hayata geçirdiğiniz çatı katlarını yaşam alanlarınızdan bir bölüm olarak kullanırken merdiven sıkıntısı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. fakro lml lux metal merdiven
Bunun için konforlu ve güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz fakro çatı merdiven modelleri kolay açılıp kapanabilen özelliğiyle rahat bir kullanım olanağını sizlere sunacaktır.
fakro lml lux metal merdiven
Çatı merdivenin uzunluğu düzenlemesini kolaylaştıran bir özellikte tasarlanmış bu merdiven modeli rahat ve konforlu bir çıkış sağlamaktadır. Perde betonlara sahip yerler için 35cm genişliğinde kasaya sahip olan bu çatı merdiveni modeli rahat iniş sağlaması için de kasaya ek olarak ilave edilen basamakları kapsamaktadır. Sağlam bir malzemeden imal edilen üründe basamaklar oldukça dayanıklıdır. Estetik görünüm ile de mekanlarınıza gizemli bir hava yaratacak olan merdiven modeli ihtiyaç duyulduğunda kolaylıkla açılarak kullanıma uygun hale getirilebilmektedir. Yere inen taşıyıcı ayak kısımları özel olarak tasarlanan sistemle donatılarak zeminle teması halinde zeminin zarar görmesini engelleyecek nitelikte bir kaliteyle oluşturulmaktadır.
çatı merdiveni
İhtiyaçlarınıza uygun çatı merdiveni modelleri arasında yer alan metal merdiven modeli için sizler de firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ürünün kalitesinin yanı sıra kaliteli işçilikle de kullanıma uzun yıllar uygun hale getirilen çatı merdiveni mekana hem estetik bir görünüm kazandıracak hem de uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza olanak sağlayacak.
fakro lml lux metal merdiven
FAKRO LML LUX METAL MERDİVEN MONTAJ RESİMLERİ

fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdivenfakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2019 Tüm Hakları Saklıdır.