FAKRO DUMAN TAHLİYE PENCERELERİ

Sağlığınızı tehlikeye düşürecek riskler gözetilerek olası yangın durumunda, doğal gaz kaçaklarında otomatik bir sistem olarak hayata geçirilen ve mekanlarınıza en estetik biçimde uygulanan Fakro duman tahliye pencereleri çatı katları ve merdiven başları için ideal bir seçenek olacaktır. İçerideki dumanı tahliye ederek havalandırma sistemini sağlayan uygulama acil durumlarda zehirlenme gibi problemlerin önüne geçerek güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturmaktadır.

İhtiyaçlarınıza göre özellikleri farklılıklar arz eden pencere sistemleri model seçeneklerinde aradığınız ihtiyacınızı karşılamanıza yetecek ürünlerle beğeninize sunulmaktadır. doğal aydınlatma özelliğiyle de gün ışığının içeri girmesine olanak sağlayan ürün modelleri çatı katlarında gün ışığını da etkin şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Fakro duman tahliye pencereleri model seçeneklerine bağlı olarak acil kontrol ünitesi, havalandırma anahtarı, alarm butonları, duman ve yağmur sensörü gibi özelliklerle kullanımlarda işlevselliğini ön plana çıkarmaktadır. Elektrik kablosu veya güç kablosu ile çalışabilecek model seçenekleri tehlike anında otomatik açılım gösterebilecek niteliklerle donatılmıştır.

Güvenliğiniz için ihtiyaç duyacağınız ve mekanlarınızın estetikliğine şıklık kazandıracağınız uygulamaları en ekonomik fiyatlarla sunan firmamız bir yangın anında veya mekan içerisinde farklı nedenlere bağlı olarak yükselen dumanların tahliyesini sağlayan sistemle can güvenliğinizi teminat altına almaktadır. Uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz Fakro duman tahliye pencereleri ürün modelleri ve detaylı bilgi için firmamız müşteri danışmanları ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.
2016 Tüm Hakları Saklıdır.