Fakro LmL Metal Merdiven ; Yaşam alanlarınızda farklı bir alan olarak kullandığınız çatı katı için bu çatı merdiveni aradığınız niteliklerde konforlu vee kullanışlı bir merdiven modeli olarak beğeninize sunulmaktadır. Çatı katının tavan kısmının küçük bir bölümüne oturtulan merdiven sistemi yaylı bir sistemle zemine indirilerek kullanım amacı dışında ortadan kolaylıkla tavana kaldırılmasına olanak sağlamaktadır. Dikdörtgen bir beyaz kapak üzerine monte edilen merdiven kapağın açılmasıyla katlanan merdiven basamaklarının da açılmasına olanak sağlayarak güvenilir kullanımlarınıza hazır hale getirilmektedir. Ayrıca kırmızı renkte emniyet küpeştesi ile de donatılan çatı merdiven modeli çocuklarınızın da güvenli bir şekilde emniyetli olarak çatı katına çıkmasına olanak sağlamaktadır. fakro lml lux metal merdiven
Estetik dizaynı ile kaliteli malzemeden imal edilen merdiven modeli kapağın kapanması ile birlikte tavanda herhangi bir kötü görüntü oluşturmadan mekanlarınızdaki estetiğin bozulmasını engellemektedir. Maksimum yük ağırlığı 200kg kadar çıkabilen modeli önemli kaza durumlarına karşı riski büyük ölçüde azaltarak kullanım kolaylığınızın yanı sıra güvenliğinizi de garanti altına almaktadır. Yaşam alanlarınızda mekanlarınızı etkin biçimde kullanabileceğiniz alternatif merdiven modeli olarak seçeceğiniz ürün özellikle küçük yapılar için ideal bir seçim olacaktır.
fakro lml lux metal merdiven
Kaliteli malzemeden imalatını gerçekleştirerek beğeninize ve ihtiyaçlarınıza firmamız tarafından uygun fiyat avantajlarıyla sunulan merdiven modeli için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merdiven basamaklarının sağlamlığı, koruyucu küpeştesi ile beğeninizi kazanacak çatı merdiven modeli farklı seçeneklerde ayarlanabilir boyutlarıyla kaliteli bir işçilikle mekanlarınıza kazandırılmaktadır.
çatı merdiveni
FAKRO LMK METAL MERDİVEN ÖLÇÜLERİ
fakro lml lux metal merdiven
Teknik özellikler: LMK METAL
maksimum yükleme: 200 kg
ısı iletim katsayısı: 1,1 W / m 2 K
yalıtım kalınlığı: 3 cm
kapak kalınlığı: 3,6 cm

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2016 Tüm Hakları Saklıdır.