FAKRO BALKON TİPİ ÇATI PENCERELERİ

Balkon Tipi Çatı Penceresi; Evinizde yatak odası çalışma odası veya farklı amaçlarla kullandığınız çatı katında balkon keyfi yaşamak sizi kendinize getirecek. Çatı katlarındaki balkon uygulamalarına klasiğin dışında çözümler sunan firmamız hem gün ışığından fazlaca yararlanmanıza olanak sağlamakta hem de ferah ve havadar bir alan imkanını sizlere sunmaktadır.

Çatı Katı Balkon Modeli Olan Çatı Penceresi Modelleri

Çatı penceresi uygulamalarına alternatif bir çözüm olarak sunulan balkon tipi pencereler yaylı sistemler pencere kısmının dıştan yukarı doğru balkon kısmının da dıştan düz bir şekilde uzanmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca çatı katında balkon keyfi yaşarken yukarı açılan pencere başınızı koruyucu bir kalkan olarak yağmur, kar, dolu gibi hava şartlarından da korumaktadır.

Her mevsim çatı katında balkon keyfinin tadını çıkarabileceğiniz uygulamalarımız su ve ısı yalıtımında da üst düzey bir performans sergilemektedir. Olası su sızıntılarını engelleyen ve özel olarak kaliteli malzemelerden imal edilerek uygun fiyatlarla firmamız garantisinde satışa sunulan Fakro balkon tipi çatı penceresi Türkiye’nin her yerine gönderim imkanı ile çok sayıda müşterinin faydalanmasını mümkün kılmaktadır.

Farklı ve estetik dizaynı ile mekanlarınızda şıklığı yakalayacağınız balkon tipi çatı penceresi güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak güvenliğinizi sağlayacak aksesuar seçenekleriyle de kullanım konforunuzu ön plana çıkardığı gibi uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanmanıza da olanak sağlayacaktır. Çatı penceresi çözümlerine alternatif olarak tercih edeceğiniz balkon tipi modeller hakkında detaylı bilgiyi firmamızdan edinebilirsiniz.
2016 Tüm Hakları Saklıdır.